

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светильник светодиодная панель 72Вт ПРИЗМА-72 4000K 6000Лм - мощная модель в линейке led панелей 600x600. Они предназначены специально для потолков выше 5м и обеспечивают белый яркий свет. Их рекомендуется использовать на складах, в торговых помещениях, в пространствах ЖКХ и тому подобных площадях.
Особенностями светильника светодиодной панели 72Вт ПРИЗМА-72 4000K 6000Лм также являются:
• Прозрачный рассеиватель типа "колотый лед", который позволяет не снижать световой поток, в отличие от матовых аналогов.
• Універсальність використання: світильник можна встановлювати в накладному, підвісному виконанні або вбудовувати в осередку "Армстронг".
• Висока яскравість при невеликій потужності, 83 люмен на ват, що є оптимальним показником.
Особенностями светильника светодиодной панели 72Вт ПРИЗМА-72 4000K 6000Лм также являются:
• Прозрачный рассеиватель типа "колотый лед", который позволяет не снижать световой поток, в отличие от матовых аналогов.
• Універсальність використання: світильник можна встановлювати в накладному, підвісному виконанні або вбудовувати в осередку "Армстронг".
• Висока яскравість при невеликій потужності, 83 люмен на ват, що є оптимальним показником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 72 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Призма |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Структура рефлектора | Текстурована |
| Форма рефлектора | Прямокутна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світлова віддача | 83 лм/Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
- Ціна: 669 ₴


