
Переваги придбання лампи ТМ Ledex полягає в тому, що:
- тривалість терміну служби 35000 годин;
- високий клас енергоефективності;
індекс передачі кольору близький до денного світла, так як рівний більш 80Ra;
- робота лампочок в мережах при напрузі 170-260V без перебоїв;
- наявність Led чіпів виробництва Epistar, підтверджує високу якість продукції;
- без пульсацій;
- та при всіх цих достоїнствах не можна не відзначити гарантійний термін, який становить 2 роки.
Невелика по споживанню, але досить яскрава в роботі світлодіодна лампа LEDEX підійде для освітлення невеликих промислових приміщень або облаштування домашнього освітлення.
Лампа світлодіодна LEDEX видає дуже приємний світло. За виробництво світла відповідають високопродуктивні світлодіоди. При такому освітленні комфортно працювати, плюс лампа не видає звуків і не мерехтить.
Купуючи лампи від ТМ Ledex Ви можете спокійно займатися читанням книг, готуванням їжі або іншими домашніми турботами, не турбуючись про те, що знову треба бігти в магазин за черговою лампочкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 6 Вт |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Термін служби ламп | 23000 годин |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Кут свічення | 230 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 480 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
- Ціна: 33,10 ₴


