
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа ЕВРОСВЕТ створює світловий потік, що перевищує випромінюється лампою розжарювання, майже у 8 разів, і придатна для прямої заміни таких з цоколем E27. Крім економічності, істотними перевагами світлодіодної лампи є довговічність і незалежність яскравості світіння від напруги в мережі в широких межах. LED лампи такого типу зазвичай застосовуються в різних світильниках, для цілей загального освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 180 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 480 лм |
- Ціна: 19 ₴


