

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка для світильника PANEL (595x595) металева потрібна, щоб встановити світлодіодну панель накладним способом, навіть якщо вона вбудована.
Переваги комплектуючих:
● Простий монтаж – панель легко встановлюється на стелю і стіни.
● Компактність – всі дроти і драйвери ховаються під рамкою.
● Універсальність – естетичний світильник в рамці впишеться в інтер'єр бізнес-центру і модного бутика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
- Ціна: 190 ₴


