

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладна світлодіодна панель ЕВРОСВЕТ B2B 36Вт 6400K в комплекті з естетичною накладної рамкою робить можливим використання панелі в накладному виконанні на будь-якій можливій поверхні. Світлодіодна панель 36Вт B2B 6400K споживає не багато потужності і світить в холодному спектрі, який відмінно підійде для виробництв, торгових площ, медицини, так як дозволяє бути сфокусованим на поточної робочої активності. Ще однією причиною для покупки є довгий термін служби світлодіодів і високу якість збірки і матеріалів. Це дозволить вам довгий час не переживати за працездатність приладу при умовах нормального стабільного робочого напруги. До переваг панелі слід віднести: ● Інноваційну систему розподілу світла з панелі ● Індекс кольоропередачі RA>70 без спотворення кольору ● Коефіцієнт пульсації менше 5%, що дозволяє знизити зорову втому очей.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 85 лм/Вт |
| Світловий потік | 3060 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут свічення | 120 град. |
- Ціна: 390 ₴


