



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник вологозахищений NEHIR-18 18W - призначений для установки на стельові конструкції в горизонтальному положенні, а так само вертикальний монтаж (настінний). Монтаж світильника проводитися без додаткових врізних отворів, шляхом кріплення безпосередньо на настановну поверхню, або підвісною системою.
Герметизація світильника забезпечує повний захист від проникнення пилу, а так само захист від попадання вологи (води) при безпосередньому контакті - IP65.
Допускається застосування у виробничих цехах з підвищеним ступенем забруднення повітря в приміщеннях з високим рівнем вологості/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення робочого місця |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Прямокутна |
| Частота | 50 кГц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39.3 мм |
| Довжина | 652 мм |
| Ширина | 78.4 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 1440 лм |
- Ціна: 336,70 ₴


