


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник VIDEX - це відмінна заміна люмінесцентних аналогів. Він є джерелом якісного освітлення і споживає
набагато менше електроенергії. Може використовуватися як в офісних та житлових приміщеннях, підійде в якості
меблевої підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця, Для освітлення теплиць |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 кГц |
| Потужність | 36 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Прямокутна |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 38 мм |
- Ціна: 618 ₴


