
Світлодіодний прожектор Vestum 1-VS-3014 має потужність 20 Вт і видає 1600 Лм. Висока енергоефективність дозволяє заощадити електрику не втрачаючи кількість одержуваного світла. Прожектор кріпиться на скобу, і встановлюється в будь-яке зручне положення. Кінці кабелю монтажу мають латунне обтиснення для зручного під'єднання, і кольорове маркування. Прожектор не мерехтить завдяки сучасному DoB-драйверу. LED прожектор Vestum має ступінь вологозахисту IP65 і підходить для використання як в приміщеннях, так і на вулиці. Литий анодований корпус і загартоване скло забезпечують прожектору високу міцність. У прожекторі використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу безперебійну роботу. Переваги світлодіодного прожектора Vestum: Стабільно працює при перепадах напруги в мережі. Не іржавіє завдяки анодуванню. Підходить для використання на вулиці в будь-яку погоду. Зручний в монтажі, має кольорове маркування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Применение освещения | Для наружного освещения фонтанов, Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения парковок, Для освещения улиц, парков, Для ЖКХ, Для наружного освещения бассейнов, Для освещения рекламных конструкций |
| Напряжение | 265 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Световой поток | 1600 лм |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цветовая температура | 6500K |
| Размеры | |
| Длина | 118 см |
| Высота | 93 см |
| Ширина | 28.3 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
- Цена: 186,27 ₴


