
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник ПВЗ 20W EH-LT-3340-SS від виробника електротоварів ElectroHouse — це освітлювальний пристрій, що застосовується в різних приміщеннях. Значно економить електроенергію в порівнянні з іншими лампами. Включає в себе світлодіодні елементи, завдяки чому забезпечує рівномірний світловий потік. Захищений від впливу пилу і вологості згідно міжнародного класу безпеки IP65. Виготовляється з високоякісного, міцного і зносостійкого пластику, що витримує великі температури і відповідно має протипожежні характеристики. Володіє великим кутом освітлення, що дозволяє захоплювати великі площі, які необхідно висвітлити. З його допомогою можна висвітлювати гаражі, склади, під'їзди, дачі, погреби та інші подібні місця. Придбати світильник ПВ3 від компанії ElectroHouse можна по недорогий і вигідною для вас ціною на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення робочого місця, Для освітлення високих робочих приміщень |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 672 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 1600 лм |
- Ціна: 199,10 ₴


