
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светильник пыле и влагозащищенный (ПВЗ). Светильник предназначен для таких помещений и таких условий, где высокий уровень влаги и пыли, где нет возможности использовать обычное освещение. Используется как в бытовой, так и в производственной среде, складах, гаражах, дачах, автомойках, душевых кабинах, лабораториях, больничных коридорах. Светильник не создает контрастное освещение, что обеспечивает оптимальные условия, не создает нагрузки на глаза. Удобен в монтаже и соответствует всем техническим нормам. ПВЗ очень легкий, что дает возможность крепить его намного легче и быстрей. Можливе кріплення на стелю, стіну, гак або трос. Корпус світильника є стійким до обробці будь-якими дезінфікуючими речовинами. Висока ступінь захисту дозволяє зберігати світлотехнічні та електричні параметри протягом усього терміну експлуатації. Температура середовища від -20 до +40.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення робочого місця, Для освітлення високих робочих приміщень |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 3200 лм |
- Ціна: 875,90 ₴


