
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светильник ПВЗ 40W EH-LT-3440-SS от торговой марки ElectroHouse применяется как электроустройство, которое обеспечивает светом разные помещения и площади. Очень хорошо подходит для освещения строительных участков, дач, подъездов, складов и т. д. В него встроены светодиодные элементы и драйвер тока, благодаря чему вы сэкономите большую часть электроэнергии и обеспечите хорошую освещаемость на нужной вам площадке. В условиях эксплуатации полностью безопасен и работоспособен в течении длительного времени. Має клас захисту IP65 відповідно до міжнародних норм, який оберігає його від впливу пилу і вологи. Виготовляється з високоякісного АБС-пластику, який досить зносостійкий і вогнетривкий. Придбати світильник ПВ3 від виробника електротоварів ElectroHouse можливо за оптимальної і вигідної для вас вартості на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення робочого місця, Для освітлення високих робочих приміщень |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1282 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 3200 лм |
- Ціна: 350,50 ₴


