
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник пило-і вологозахищений (ПВЗ). Використовують різного роду агресивному середовищі, де рівень запиленості та вологості дуже високий. Застосовується в плавальних басейнах, виробничих цехах, теплицях, сільськогосподарських фермах, стоянках, гаражах. Корпус складається з якісного полікарбонату, стійкий до ударів та впливу навколишнього середовища. Виключає контрастний світ і рівномірно розподіляє світловий потік, що не створює навантаження на очі. Забезпечує стабільну роботу як при високих, так і при низьких температурах навколишнього середовища. Корпус чиститься і миється будь-якими дезінфікуючими речовинами. Зручно монтується до стель і стін. В якості кріплень можливо використовувати трос, гак. Світильник незамінний як в робочій зоні, так і в зоні відпочинку. Потужність лампи в 40W забезпечує максимальну ступінь освітленості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 40 Вт |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 4000 лм |
- Ціна: 541,40 ₴


