

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED панель, завдяки тонкому корпусу, призначена для вбудованого монтажу в стелі різних видів: гіпсокартон, армстронг, натяжна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, років | 2 |
| Потужність | 36 |
| Світловий потік, Лм | 2500 |
| Термін служби, годинник | 25 000 год |
| Тип світильника | Накладної\Вбудовується |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні атрибути | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 311,64 ₴


