

Якщо у вашому світильнику варто капсульна галогенна лампа з цоколем G9 і ви не в повній мірі задоволені їх світлом і витратою електроенергії, кращою та ефективної її заміною буде світлодіодна лампа Horoz Electric Peta.
Компанія Horoz Electric створила по-справжньому якісний і довговічний продукт, який буде служити вам протягом довгого часу. Має прозорий корпус, що розширює її кут світіння майже до 360 градусів. Потужності 10Вт буде достатньо для заміни 80-ти ватної галогенової лампи. Колба лампи не темніє з часом і не втрачає свої властивості розсіювача. Безпечна температура експлуатації і високоякісні світлодіоди, забезпечать вам повний комфорт для очей при роботі і відпочинку. Тривалий термін експлуатації, підтверджується 2-х річною гарантією від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Капсула |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G9 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | G9 |
- Ціна: 144,10 ₴


