


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодна панель ЕВРОСВЕТ 40Вт PANEL 3360Лм підходить для освітлення коридорів, складів, підсобних приміщень, майстерень. М'який холодний світ не спотворює кольори і бадьорить під час роботи.
Чому покупці вибирають LED панелі 600х600
Простий дизайн світлодіодним панелі ЕВРОСВЕТ 40Вт PANEL 3360Лм підійде для офісного або виробничого приміщення.
Особливості світильника:
● Енергоефективність – клас енергоспоживання А+, світильник споживає в 2 рази менше електрики, ніж люмінесцентна лампа.
● Сертифіковане якість – прилади проходять перевірку на заводі і на складі, у кожного товару є сертифікат якості.
● Гарантія якості – виробник дає гарантію 12 місяців.
Чому покупці вибирають LED панелі 600х600
Простий дизайн світлодіодним панелі ЕВРОСВЕТ 40Вт PANEL 3360Лм підійде для офісного або виробничого приміщення.
Особливості світильника:
● Енергоефективність – клас енергоспоживання А+, світильник споживає в 2 рази менше електрики, ніж люмінесцентна лампа.
● Сертифіковане якість – прилади проходять перевірку на заводі і на складі, у кожного товару є сертифікат якості.
● Гарантія якості – виробник дає гарантію 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Молочний |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 84 лм/Вт |
| Світловий потік | 3360 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
- Ціна: 709 ₴


