

Преимущества приобретения лампы ТМ Ledex заключается в том, что:
- длительность срока службы 35000 часов;
- высокий класс энергоэффективности;
- индекс цветопередачи близок к дневному свету, так как равен более 80Ra;
- работа лампочек в сетях при напряжении 170-260V без перебоев;
- наявність Led чіпів виробництва Epistar, підтверджує високу якість продукції;
- без пульсацій;
- та при всіх цих достоїнствах не можна не відзначити гарантійний термін, який становить 2 роки.
Невелика по споживанню, але досить яскрава в роботі світлодіодна лампа LEDEX підійде для освітлення невеликих промислових приміщень або облаштування домашнього освітлення.
Лампа світлодіодна LEDEX видає дуже приємний світло. За виробництво світла відповідають високопродуктивні світлодіоди. При такому освітленні комфортно працювати, плюс лампа не видає звуків і не мерехтить.
Купуючи лампи від ТМ Ledex Ви можете спокійно займатися читанням книг, готуванням їжі або іншими домашніми турботами, не турбуючись про те, що знову треба бігти в магазин за черговою лампочкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 6 Вт |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Термін служби ламп | 35000 годин |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Кут свічення | 270 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 570 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній|Пластик |
- Ціна: 59,30 ₴


