
Переваги придбання лампи ТМ Ledex полягає в тому, що:
- тривалість терміну служби 35000 годин;
- високий клас енергоефективності;
індекс передачі кольору близький до денного світла, так як рівний більш 80Ra;
- робота лампочок в мережах при напрузі 170-260V без перебоїв;
- наличие Led чипов производства Epistar, подтверждает высокое качество продукции;
- без пульсаций;
- и при всех этих достоинствах нельзя не отметить гарантийный срок, который составляет 2 года.
Небольшая по потреблению, но достаточно яркая в работе светодиодная лампа LEDEX подойдет для освещения небольших промышленных помещений или обустройства домашнего освещения.
Лампа светодиодная LEDEX выдаёт очень приятный свет. За производство света отвечают высокопродуктивные светодиоды. При таком освещении комфортно работать, плюс лампа не издаёт звуков и не мерцает.
Купуючи лампи від ТМ Ledex Ви можете спокійно займатися читанням книг, готуванням їжі або іншими домашніми турботами, не турбуючись про те, що знову треба бігти в магазин за черговою лампочкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledex |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 5 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип цоколя | Різьба |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Форма лампочки | Кулька |
| Кут свічення | 270 град. |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 45 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 460 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоче положення | Універсальне |
- Ціна: 46 ₴


