


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED Лампа EUROLAMP ЕКО Свічка на вітрі 6W E14 3000K призначена для заміни ламп розжарювання і галогенних ламп в різних світильниках. Такі лампи найчастіше використовують в люстрах або світильниках з відкритим плафоном.
Компактні розміри дозволяють застосовувати світлодіодну лампу LED-CL-06274(D) ЕКО Eurolamp для декоративного і основного освітлення, а мінімальна температура нагрівання лампи дозволяє використовувати тендітні, тканинні, паперові та інші легкозаймисті елементи різних люстр, бра або світильників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Потужність | 6 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Кут свічення | 240 град. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | теплий |
- Ціна: 59,90 ₴


