



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична світлодіодна LED Лампа EUROLAMP EKO A60 8W E27 3000K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | E27 |
| Тип цоколя | Різьба |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Форма лампочки | Груша |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Рефлектор | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 680 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір світіння | теплий |
- Ціна: 33,90 ₴


