



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промо-набір EUROLAMP LED ЕКО Свічка 7W E14 4000K акція "1+1"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Потужність | 7 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Термін служби ламп | 35000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 99 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 570 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | E14 |
- Ціна: 119,90 ₴


