


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний EUROLAMP LED Світильник лінійний IP65 36W 5000K (1.2 m)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця, Для освітлення теплиць |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Прямокутна |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Кут випромінювання світла | 120.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1180 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 66 мм |
- Ціна: 519,90 ₴


