

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED Street Light від EuroLamp - джерело комфортного і безпечного світу, який не шкодить зору та технічних приладів, які працюють поруч зі світильником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця, Для освітлення теплиць |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма | Прямокутна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Кут випромінювання світла | 120.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1182 мм |
| Ширина | 42.5 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 499 ₴


