



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливість даного виду світильників — це можливість керування температурою світіння і світловим потоком з допомогою пульта управління.
Простий в установці і практичний у використанні, світильник SmartLight допоможе Вам заощадити не тільки гроші, але й час, адже тепер для регулювання освітленості в приміщенні є пульт.
У режимі максимального рівня освітленості, світильник SmartLight 72W видає 5400Lm світлового потоку, що дозволить висвітлити приміщення стандартного типу площею до 25 м2.
Універсальний дизайн світильника підійде під будь-який стиль приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 500 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | AC 175-250V |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Колір світіння | Настроюваний |
| Колірна температура | 3000-6500K |
- Ціна: 1 399 ₴


