


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний промисловий ЕВРОСВЕТ EVRO-LED-WL18 IP65 6400K призначений для використання в приміщеннях, у яких є ймовірність підвищених норм вологи, пилу. Ними можуть бути: склади, цехи, заводи чи навіть вулиці.
Ці промислові світильники прості в монтажі, економні і довговічні. Їх корпус виконаний з якісного алюмінію, а светорассеиватель з полістиролу, він прослужить довгий час.
Серед особливостей світлодіодного світильника промислового ЕВРОСВЕТ EVRO-LED-WL18 IP65 6400K також можна відзначити універсальність застосування пристрою і високу економію в плані енергоефективності, не потрібно забувати і про турботу про довкілля, адже, на відміну від попередніх поколінь світильників, світлодіоди не містять ніяких шкідливих речовин і прості в утилізації!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Форма | Циліндрична |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 30000 годин |
| Форма рефлектора | Параболічна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
- Ціна: 260 ₴


