

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний промисловий ЕВРОСВЕТ 36Вт 6400K WL36-SLIM IP65 зібрав в собі всі кращі якості промислового освітлення LED: стійкі матеріали, захист від проникнення вологи і пилу, енергетична ефективність, а також придбав витончений дизайн, що зрадило йому естетики в зовнішньому вигляді.
До переваг також можна віднести довгий термін роботи, який забезпечений якісними світлодіодами і алюмінієвим корпусом, виконують роль тепловідведення. Світловий потік 2880 люмен, еквівалентом якого є лампа розжарювання більше 200 ватт, забезпечується всього 36 вт потужності і є холодним спектром. Зазвичай це пристрій застосовують на виробничих підприємствах і складах, а також прибудинкових територіях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 20000 годин |
| Форма рефлектора | Параболічна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 |
- Ціна: 230 ₴


