
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір з 5 світлодіодних ламп ЕВРОСВЕТ 10Вт 4200К A-10-4200-27 Е27. Стандартний цоколь сумісний з більшістю світильників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 220 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
- Ціна: 211 ₴


