




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодна панель EVROLIGHT PANEL-ART--50 4000K 4000Лм представляє з себе витончений квадрат світла, виконаний з надійних матеріалів, металевого корпусу і світлодіодів, які дають 80 Лм/Вт. Панель можна використовувати в якості основного джерела світла або в декоративних цілях.
З переваг світильник світлодіодна панель EVROLIGHT PANEL-ART--50 4000K 4000Лм також виділяють:
• Унікальний сучасний дизайн.
• Стабільний якісний драйвер, що підключається окремо.
• Зносостійкі матеріали корпусу.
• Нейтральний білий спектр світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для реклами, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світловий потік | 4000 лм |
- Ціна: 859 ₴



