
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна панель VIDEX є аналогом вбудованого або накладного люмінесцентного світильника типу 4хТ8. Використання світлодіодної панелі дозволяє вобщем заощадити понад 30% електроенергії, у порівнянні з використанням типових застарілих світильників. Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Панель включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Максимальна колірна температура | 6200 К |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип ПРА | Драйвер живлення світлодіодних модулів |
- Ціна: 1 571 ₴


