


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EUROLAMP LED Світильник лінійний IP65 18W 4000K (0.6 m)SLIM
LED Street Light від EuroLamp - джерело комфортного і безпечного світу, який не шкодить зору та технічних приладів, які працюють поруч зі світильником.
Переваги LED Tri-Proof Light:
•Ступінь захисту від вологи і пилу -IP65
•Широкий діапазон робочої напруги
170-265 V
•Коефіцієнт потужності -0,6
•Унікальний дизайн і зовнішній вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця, Для освітлення теплиць |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Прямокутна |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут випромінювання світла | 120.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 42.5 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 249 ₴


