
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уважаемые покупатели предлагаем Вам рассмотреть светильник ПВЗ 20W EH-LT-310 от торговой марки ElectroHouse. Данное устройство используется для освещения различных помещений, особенно во влажной и запыленной среде. Поэтому его часто устанавливают в бассейнах, душевых, производственных цехах, складах, гаражах, теплицах, хозяйственных постройках и т. д. Корпус изготовлен из высококачественного и ударопрочного поликарбоната, который выдерживает воздействия внешних факторов. Исключает контрастный световой поток, а равномерно его распределяет, что не создает нагрузку на глаза. Забезпечує стабільну роботу при підвищених, так і при низьких температурних режимах. Корпус можливо помити і почистити миючими засобами. Монтаж досить зручний і простий. Для його закріплення рекомендують використовувати трос або гак. Купити LED світильник ПВЗ 10W EH-LT-310 від компанії ElectroHouse можна у нас на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення робочого місця, Для освітлення високих робочих приміщень |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 622 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 800 лм |
- Ціна: 146,60 ₴


