




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светодиодный светильник влагозащищенный NEHIR-36 36W - предназначен для установки на потолочные конструкции в горизонтальном положении, а так же вертикальный монтаж (настенный). Монтаж светильника производиться без дополнительных врезных отверстий, путем крепления непосредственно на установочную поверхность, либо подвесной системой.
Герметизация светильника обеспечивает полную защиту от проникновения пыли, а так же защиту от попадания влаги (воды) при непосредственном контакте - IP65.
Допускається застосування у виробничих цехах з підвищеним ступенем забруднення повітря в приміщеннях з високим рівнем вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення робочого місця |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Прямокутна |
| Частота | 50 кГц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39.3 мм |
| Довжина | 1252 мм |
| Ширина | 78.4 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 2880 лм |
- Ціна: 530,20 ₴




