


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відноситься до класу влагозащищенных. Завдяки якісним матеріалам, що використовуються при виготовленні корпусу і герметичною складання світильник надійно захищений від потрапляння бруду, пилу і вологи. Тому легко може застосовується в приміщеннях з високою вологістю. Кут розсіювання світла становить 120°. У корпусі світильника встановлена світлодіодна матриця з SMD світлодіодів термін служби яких більше 30000 годин.
Так як в світильнику встановлено драйвер, він безперебійно працює в діапазоні від 170 до 265 Ст. Застосовується у виробничих цехах, складських приміщеннях, підвалах, гаражах, а також можна встановлювати в басейнах і ванних кімнатах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 90 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення теплиць, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення робочого місця |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Прямокутна |
| Частота | 50 кГц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55.8 мм |
| Довжина | 1542 мм |
| Ширина | 118.4 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 7200 лм |
- Ціна: 1 926,40 ₴


