



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити до 50% електроенергії, у порівнянні з звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи у 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Має можливість транзитного підключення в лінію до 10 шт. Застосовується для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, складських і виробничих приміщень, АЗС та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун, Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця, Для освітлення теплиць |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 кГц |
| Потужність | 16 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Прямокутна |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1120 лм |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 270 ₴


