



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Biom СL-R6W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Його корпус має круглу форму та пофарбований у білий колір. Загальне виконання мінімалістичне та сучасне. Діапазон робочих напруг – 175-265 В, клас захисту приладу – IP20.
Потужність світильника дорівнює 6 Вт, що еквівалентно за яскравістю світлу від вольфрамової лампочки на 55 Вт. Колірна температура виробу – 5000 К (нейтральна частина спектра). Світловий потік моделі – 500 лм, світловіддача – 83 лм/Вт. Індекс передачі кольору не опускається нижче 80 од., а кут поширення променів доведений до 140°.
Корпус світильника виконаний з ABS-пластика, розсіювач матовий. Діаметр виробу – 10 см, товщина – 2 см. Посадковий розмір регулюється у межах від 5 до 90 см. Режим димування не підтримується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 6 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 500 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Термін служби | 30000 |
| Монтажний розмір, мм | 50-90 |
| Максимальна колірна температура | 5000 |
| Напруга | 220 |
| Кут випромінювання світла | 140 |
| Колір корпусу | Білий |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
- Ціна: 80 ₴


