



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Biom СL-S18W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Він виготовлений у формі квадрата та пофарбований у білий колір. Дизайн моделі сучасний та мінімалістичний. Габарити світильника – 175х175х20 мм, посадочні розміри можуть коливатися у інтервалі від 50 до 165 мм. Робоча напруга приладу лежить у діапазоні 175-265 В, клас захисту – IP20.
Колірна температура становить 5000 К, що відповідає нейтральній частині спектру. Світловий потік дорівнює 1400 лм, а світлова віддача має величину 79 лм/Вт. Маючи потужність всього у 18 Вт, за рівнем забезпечуваної освітленості світильник еквівалентний лампочці розжарювання на 162 Вт. Кут поширення променів підвищений до 140°, індекс передачі кольору – не менше 80 од.
Корпус моделі виготовлений з ABS-пластика, розсіювач у даній моделі матовий. Оціночний термін служби світлодіодів – 30 000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтажний розмір, мм | 50-165 |
| Максимальна колірна температура | 5000 |
| Напруга | 220 |
| Кут випромінювання світла | 140 |
| Колір корпусу | Білий |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Термін служби | 30000 |
| Тип освітлення | Світильник |
- Ціна: 178,90 ₴


