




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Biom SF-R18 W відноситься до числа потужних і мінімалістичний приладів, в рівній мірі підходять для вирішення найрізноманітніших завдань. Простий дизайн виробів забезпечує належний рівень надійності та невибагливості в експлуатації. Завдяки ресурсу понад 30 тис. Годин споживач отримує не тільки істотну економію електроенергії, але і можливість надовго забути про заміну лампочок у світильнику. При потужності в 18 Вт і колірній температурі 5000 K пристрій здатний ефективно висвітлювати досить великий простір: передпокої, коридори, кімнати, складські приміщення. Матовий розсіювач дозволяє отримати якісне, але не сліпуче освітлення зі світловим потоком в 1400 лм. Крім того, в умовах нестабільності вітчизняних мереж електроживлення виріб демонструє максимальну стійкість: він готовий успішно працювати в інтервалі напруг між 176 і 265 Ст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Кругла |
| Потужність | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Кут випромінювання світла | 140 град. |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30000 |
- Ціна: 204,70 ₴


