
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Газорозрядні лампи змішаного світла. Ртутна пальник з'єднана з ниткою розжарення.
Особливості:
Працює від напруги без додаткового ПРА. Діммірованіе не можливо.
Переваги:
Пряма заміна ламп розжарювання: висока ефективність і більш тривалий термін служби.
Застосування:
Промислові цехи і установки, вуличне освітлення, автомобільні стоянки, двори, площі, пішохідні зони, сади і парки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Газорозрядна |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E40 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 90 |
| Довжина | 232 мм |
| Термін служби ламп | 5000 |
| Струм споживання | 1200 |
| Колір колби лампочки | Молочний |
- Ціна: 167 ₴


