




Складові частини промислового світильника ЛПП
Корпус пластмассовый. Монтажная панель из листовой стали с защитным покрытием белой порошковой эмалью. Рассеиватель прозрачный из поликарбоната – ударопрочный. Крепление рассеивателя к корпусу осуществляется при помощи пластмассовых клипс. Для герметизации светильника между корпусом и рассеивателем проложен уплотнитель из вспененного полиуретана. Ввод электрокабеля осуществляется через пластмассовую заглушку. Есть исполнения с одним и двумя вводами. Светильник укомплектован лед лампами 2шт х 18Вт G13.
Назначение промышленного светильника ЛПП
Призначений для загального освітлення запилених і вологих виробничих приміщень, сільськогосподарських споруд, гаражів, складів. Можливе застосування світильників для освітлення адміністративних і громадських приміщень.
Рекомендована експлуатація світильника при температурі навколишнього середовища від -25°С до +40°С.
Монтаж промислового світильника ЛПП
Світильник кріпиться до опорної поверхні за допомогою гвинтів або шурупів через отвори в корпусі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 152 шт. |
| Цоколь | G13 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Термін служби | 25000 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2736 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 567 ₴







