



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник точковий врізний ЄВРОСВІТЛО 9Вт коло LED-R-100-9 4200К без рамки забезпечує якісне освітлення. Точна передача кольору та заливне освітлення по всій поверхні забезпечують естетику як самого світильника, так і приміщення, яке він освітлює. Кольори у світлі денного спектру Світильники виглядають так само, як на вулиці, тому під цим освітленням зручно наносити макіяж.
Кріплення світильника гнучко регулюється під будь-який врізний діаметр від 55 до 90 мм. Це дозволяє використовувати його у приміщеннях з ремонтом, де за проектом закладалися інші світильники. Без додаткових витрат грошей та часу на ремонт.
Велика кількість світлодіодів та покращений драйвер відповідають за довгий термін експлуатації. Світильник не мерехтить навіть при стрибках напруги в діапазоні 175-265 В, тому навіть за наявності проблем в мережі користувач отримує стабільне світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 9 Вт |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 15000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Точковий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 55-70 мм |
| Робоча напруга | 165-265В |
- Ціна: 119 ₴


