



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник точковий врізний ЄВРОСВІТЛО 18Вт квадратний LED-S-120-18 6400К без рамки забезпечує багато світла в дуже компактному корпусі. Ефект досягається рахунок великої кількості діодів, розташованих по всій поверхні алюмінієвого корпусу.
Полікарбонатний матовий розсіювач пом'якшує світло та забезпечує рівномірне розсіювання. Він не змінить колір з часом за рахунок стійкості до ультрафіолетового випромінювання.
Кріплення регулюється під врізний діаметр. Це дозволяє встановити новинку на заміну застарілим світильникам, не зважаючи на розмір отвору. А для ремонту, який тільки планується, можна зупинитися на дрібному діаметрі, 55 мм. Це спростить майбутні ситуації.
Виносний драйвер забезпечує стабільний світловий потік у діапазоні 175-265 В. Група захисту відповідає за збільшення терміну експлуатації світильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 18 Вт |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 15000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Точковий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 55-90 мм |
| Робоча напруга | 165-265В |
- Ціна: 169 ₴


