



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник точковий врізний ЄВРОСВІТ 24Вт коло LED-R-170-24 4200К без рамки призначений для торгових та офісних приміщень, адмін-знань та побутового використання. Денний спектр світла та високий індекс передачі світла створюють умови для комфортної діяльності людей протягом усього дня.
Матовий розсіювач забезпечує м'яке заливне світло. Поверхня світильника не змінить колір з часом завдяки стійкості до ультрафіолетового випромінювання. До того ж, полікарбонат легко протистоїть механічним ушкодженням.
Даунлайт також зручно монтувати: регульований врізний монтаж дозволяє легко встановити світильник в отвір, навіть якщо його робили під іншу модель. Налаштування врізного діаметра займає лічені секунди.
Виносний драйвер із рядом захистів забезпечує стабільну роботу світлодіодного світильника навіть при стрибках напруги в діапазоні 165-265 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 24 Вт |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 15000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Точковий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Діаметр | 167 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 1980 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір | 55-135 мм |
| Робоча напруга | 165-265В |
- Ціна: 219 ₴


