


LED-панель універсальна Квадратна 6500К 32 Вт 3100 Лм EH-PU-32S бренда Electro House призначена для створення комфортного освітлення і має широку сферу застосування. Лаконічний дизайн освітлювального приладу може поєднуватися з багатьма стилями інтер'єру. LED-панель EH-PU-32S може встановлюватися в житлових, торгових, адміністративних і багатьох інших типах приміщень. Розсіювач виготовлений із матового білого пластику, що робить світіння м'яким, рівномірним і приємним для очей. LED-панель має вбудований драйвер, а корпус виготовлений з алюмінію та металу. LED-панель універсальна Квадратна 6500К 32 Вт 3100 Лм підійде як для нового встановлення, так і для заміни вбудованого або накладного світильника іншої моделі. Його особливістю є регульоване кріплення, яке дає змогу встановити світильник у наявний отвір без додаткових зусиль щодо підгону до потрібного розміру. Універсальність кріплення істотно спрощує й полегшує монтаж, адже немає потреби суворо витримувати діаметр монтажного отвору.
Світильник виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів, безпечний і економний в експлуатації. Проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, сертифікований і має дворічну гарантію виробника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 32 Вт |
| Світловий потік | 3100 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Врізний |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній/метал |
| Монтажний отвір | 60 - 190 мм |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
- Ціна: 495,40 ₴


