


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний EUROLAMP LED Світильник лінійний IP65 36W 5000K (1.2m)
LED Street Light от EuroLamp - джерело комфортного і безпечного світу, яке не шкодить зору і технічним приладам, що працюють поруч зі світильником.
Переваги LED Tri-Proof Light:
• Ступінь захисту від вологи і пилу - IP65
• Широкий діапазон робочої напруги 180-265 V
• Коефіцієнт потужності - 0,5
• Унікальний дизайн і зовнішній вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень, Для освітлення теплиць, Для освітлення робочого місця, Для освітлення лазень і саун, Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3050 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 499 ₴


