


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні світлодіодні чіпи, що застосовуються в даній лампі, дозволяють економити електроенергію до 90% без шкоди для яскравості при досить тривалому періоді роботи лампи – 50000 годин.
LED лампа надійна, захищена від різких перепадів напруги в електромережі в діапазоні 175-245 В і дає рівне нейтральне світло із колірною температурою 4000K і кутом розсіювання 240°
Перевагами даного виду лампи є:
одностороннє підключення, що дає можливість простої перекомутації світильників старого зразка під даний тип ламп;
термозахист: алюмінієвий радіатор безпосередньо прикріплений до скла з високою теплопровідністю для кращого розсіювання тепла, що гарантує тривалий термін служби понад 50000годин (це втричі більше ніж у звичайної люмінісцентної лампи);
відсутність УФ випромінювання, ртуті та інших шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 240 град. |
| Форма лампочки | Трубка |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G13 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 144 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1660 лм |
- Ціна: 129 ₴


