
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 265 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Термін служби | 25000 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
- Ціна: 141,50 ₴


