
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
–
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість перемикаючих контактів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 500 А |
- Ціна: 7 182 ₴


