
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
–
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Країна виробник | Україна |
| Кнопковий пост | Так |
| Комутаційна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Максимальна потужність | 45 кВт |
| Механічна зносостійкість | 3000000 циклів |
| Номінальна напруга котушки | 380 В |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 95 А |
| Теплове реле | Так |
| Тип контактора | Реверсивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 2 223 ₴


