
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник EUROLAMP 60х60 (панель накладна) 36Вт 4100К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 35000 годин |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень |
| Колір світіння | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
- Ціна: 979,80 ₴


