


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник EUROLAMP Downlight 4W 4000K (круглий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма | Кругла |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 105 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 280 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 50000 |
| Гарантія | 2 |
| Напруга | AC 175-250V |
| Колірна температура | 4000 |
| Потужність | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 95 |
- Ціна: 99 ₴


