



Стельова світлодіодна панель LED SH-600-20 32вт від ЕВРОСВЕТ - це нова ефективна заміна люмінесцентних растрових світильників 4х18, з споживанням элекроэнергии на 50% менше. Панель володіє м'яким заливає світлом 2300Лм. Відсутність пульсації в світильнику забезпечить безпеку для зору, перебуваючи в освітлюваної зони протягом усього часу. Тонка алюмінієва 9-ти милиметровая рамка, несе каркасну і тепловідвідні функцію в світильнику при стандартному розмірі для стелі «амстронг» 595х595мм. Новинка розрахована на термін служби 25000 годин і весь цей час буде забезпечувати м'який холодний (6400К) світло. Саме тому фахівці вибирають панель для оформлення готелів і ресторанів , де так важлива затишна атмосфера. На Ваш вибір два варіанти монтажу: панель, вбудовані в стелю «амстронг», і підвісна на тросах. Установка на тросах - це ідеальне рішення для офісів open-space або lounge-zone ресторанів, а вбудований варіант дозволить оптимізувати місце в бізнес-приміщеннях та коридорах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 32 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 2300 лм |
- Ціна: 380 ₴


